anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Projektimi i Festivalit

[Fotografitë: Emri]

Ngjitëse për transferimin e artit të thonjve verbues Holographic

Koha e udhëheqjes:

Sasia (Copë) > 1000
Est.Time (ditë)
për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar (Min. Porosia: 1500 copë)
Paketim i personalizuar (Min. Porosia: 1500 copë)
Përshtatje grafike (Min. Porosia: 1500 copë)


përshkrim i produktit

Furnizuesi i drejtpërdrejtë 1.Faktiv dhe cilësi e lartë me çmim konkurrues.

 2. Mijëra e dizajnit në magazinë dhe të mirëpritur OEM / ODM.
 3.100% pllakë thonjsh, jo toksike, Vetë ngjitëse.
 4.Shërbim i mirë.
Emri i produktit
Ngjitës i thonjve, Mbështjellës i thonjve, 100% shirita manikyrin e thonjve
Markë
OEM
material
Nail polish
Qty
16strips
Gjerësi
18.5mm ~ 9mm
Gjatësi
31.5mm
peshë
5.7g
Paketim
Paketimi i qeseve vakum, 16strips / PC, 1PC / çanta
tipar
Cilësi e lartë me çmimin më të mirë, furnizuesi i drejtpërdrejtë i fabrikës
Markë OEM / ODM / Huizi

EZ894554

Profili i kompanisë

Huizi Cosmetics Shanghai Co, Ltd profesional është një prodhues i cili i specializuar në projektimin dhe furnizimin me të gjitha llojet e afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitëse gozhdë për markat globale të njohura të kozmetikës që nga 2010. Një ngjitës unik dhe elegant i pllakës së thonjve me cilësi të lartë, përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 


Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 
Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 
Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë


Certifikatat

Paketimi & anijeve

Paketimi:

pako / kartona letre vakumi / letre
Koha e dërgimit: 
1) 5 ditë pune pas depozitimit të marrë për shumicë;
2) 18 ditë pune pas depozitimit të pranuar për dizajn personal


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI