< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Projektimi i Festivalit

[Fotografitë: Emri]

Përfundon thonjtë e thonjve Halloween të gjata që zgjasin stilet OEM, artin e thonjve Halloween

LKoha ead:

Sasia (Copë)

> 1000

Lindje. Koha (ditë)

për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar    

 (Min. Rendit: copë 1500)                    

Paketim i personalizuar   

(Min. Rendit: copë 1500)              

Përshtatje grafike  

(Min. Rendit: copë 1500)    


përshkrim i produktit

Profili i kompanisë

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd

Isshtë një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve.
Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat globale të njohura të kozmetikës që nga viti 2010.
Një ngjitës unik dhe elegant me manikyrin e thonjve përfshin cilësi të shkëlqyeshme, transparente, fluoreshente dhe tre-dimensionale, etj.
Diapazoni ynë gjithnjë në rritje i koleksionit të veçantë përfshin ngjitëset e thonjve Manikyr, ngjitësit e thonjve Pedikyr, ngjitësit e hijeve të syve, ngjitësit e buzëve dhe aksesorët e tjerë të thonjve.https://huiziglobal.en.alibaba.com/?spm=a2700.7756200.mamo-user-profile.4.2f0971d216a3U9

Vendndodhja jonë:
Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd
Jo 1999, Husong Road, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë.Certifikatat

Paketimi & anijeve


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

NA KONTAKTONI