< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Manikyr francez

[Fotografitë: Emri]

Dizajn i strukturës transparente 100% Pamje thonjsh Shirita seri ZB

Koha e udhëheqjes:

Sasia (Copë)

MOQ 500

Lindje. Koha (ditë)

5 ~ 7 ditë pune

customization:

Dizajn i afishe të personalizuar      

 (Min. Renditja: 8 dizajne, secila dizajn 150 Copë)                    

Paketim i personalizuar   

(Min. Rendit: copë 1000)              


përshkrim i produktit

Emër
Fabrika Profesionale Nail Art përfundon Furnizimet Foil Moda 3D Rhinestones Amazon Hot Designs 
Stickers
Një fletë
14/16 këshilla / fletë
Moq
500 copë për porosi me shumicë
Kushtet e pagesës
30% depozitë dhe 70% TT para dorëzimit
Kushtet e dorëzimit
EXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
Pagesa
Paypal, T / T, Western Union
Ngarkesë
nga deti, ajri dhe shprehja
tipar
1. Lustrim real dhe jotoksik dhe eko-miqësor me cilësi të lartë
2. Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe bukuruar thonjtë tuaj
3. Moda dhe dizajni simpatik
4. Dizajne dhe specifikime të ndryshme janë në dispozicion
5. Cilësi e shkëlqyeshme, çmime konkurruese
6. Lehtë për të hequr.

struktura

1b21cfb7b25256d8f7045b90f7797c6f

d3c02da6aee6f53fd997cb9e8defc9c

fa282d8d0cbb28a0c1e9c8a9ebc6e25

xhel-gozhdë_12

xhel-gozhdë_13

xhel-gozhdë_16

xhel-gozhdë_17


xhel-gozhdë_18

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI