< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>ndrit

[Fotografitë: Emri]

Etiketë private e fabrikës OEM një hap gozhdë artificiale shtypni shirita për thonjtë me xhel

LKoha ead:

Sasia (Copë)

> 1000

Lindje. Koha (ditë)

për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar    

 (Min. Rendit: copë 1500)                    

Paketim i personalizuar   

(Min. Rendit: copë 1500)              

Përshtatje grafike  

(Min. Rendit: copë 1500)    


përshkrim i produktit

 Thonjtë artificialë shtypni shirita për pllaka gozhdë këshilla për dekorimin   

spesification: 

Emërngjitëse gozhdë, shitje me shumicë gozhdë përfundon gozhdë, art 3D, gozhdë
Një fletë14/16 këshilla / fletë
Moq300 copë për porosi me shumicë;
Kushtet e pagesës30% depozitë dhe 70% TT para dorëzimit
Kushtet e dorëzimitEXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
PagesaPaypal, T / T, Western Union 
Ngarkesënga deti, ajri dhe shprehja
Kohë për dorëzim3-15 ditë pasi të keni depozituar për dizajne me porosi

afishe të thonjve në Kore

Pastroni dhe pastroni thonjtë përpara aplikimit

1.Heq mbulesë e qartë
2.Zhvishem shirit polak nga letra mbështetëse, duke u tërhequr nga afishet
3.Llot ngjitëse nga shirita polish, Zgjidhni fundin e shiritit që përshtatet më së miri në gozhdën tuaj
4.Aplikoni udhëtime polonisht në gozhdë, butësisht shtrirë për një përshtatje të përsosur, Për të rregulluar, zhvishem shiritin e thonjve
dhe rregullueshme, Qetë në mënyrë të qetë deri pa rrudha
5.Heq e tepërt duke rrudhur rripin në buzë të gozhdës dhe duke e futur në një lëvizje poshtë

Etiketa private e fabrikës OEM një hap gozhdë artificiale shtypni shirita për llak gozhdë këshilla për dekorimin

 


Profili i kompanisë

Shanghai Huizi Cosmetics Co, Ltd është një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat kozmetike të njohura globale që nga viti 2010. Një ngjitës unik dhe elegant me manikyr me cilësi të lartë përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 

Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 

Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë


Certifikatat

Paketimi & anijeve

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

NA KONTAKTONI