< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>ndrit

[Fotografitë: Emri]

Gozhdë transparente mbështjell afishe të mëdha thonjsh me shkëlqim shirita manikyrësh

LKoha ead:

Sasia (Copë)

> 1000

Lindje. Koha (ditë)

për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar    

 (Min. Rendit: copë 1500)                    

Paketim i personalizuar   

(Min. Rendit: copë 1500)              

Përshtatje grafike  

(Min. Rendit: copë 1500)    përshkrim i produktit
Ngjitëse me shumicë ngjitëse gozhdë ngjitëse gozhdë
Emër
mbështjellës për thonjtë, shirita për manikyrin e thonjve, afishe për manikyrin e thonjve
Një fletë
14/16/18 shirita / fletë
Moq
500 copë për porosi me shumicë; 2400pcs për urdhërat OEM.
Kushtet e pagesës
Depozita 30 dhe 70% TT para dorëzimit
Pagesa
Paypal, T / T, Western Union
Ngarkesë
nga deti, ajri dhe shprehja
Kohë për dorëzim
1) 5 ditë pune pasi keni marrë depozitë për porosi me shumicë.
2) 18 ditë pune pasi keni marrë depozitë për dizajne me porosi.
Kushtet e dorëzimit
EXW; FOB; CIF, DDU, CFR

Avantazhin tonë

1) OEM, ODM është e pranueshme. 
2) Shpejt dhe lehtë për tu aplikuar. Aktiv në minuta, Fik në sekonda pa heqës. 
3) Simple. Në modë. i përshtatshëm 
4) Të sigurt dhe jo toksik, gjithashtu të sigurt për fëmijët
5) Qindra modele për të zgjedhur
6) Buxheti i ulët, mund të ndryshojë shpesh për tu përputhur me veshjet 
7) Bëni qejf me DIY në shtëpi. 
8) Një seri e plotë e testeve për BE dhe SH.B.A. Sigurt për transport për shitje për përdorim.

Procesi i mostrës së rendit

1) Mostra falas për 16 copë, blerësi paguan ngarkesën; 
2) Dërgoni në ditën e dytë pasi të marrim ngarkesën tuaj.
Projektimet e disponueshme
Ju lutem më kontaktoni për katalog dhe shumë dizajne !!!
Glitter (20)Glitter (17)Glitter (21)


Profili i kompanisë

Shanghai Huizi Cosmetics Co, Ltd është një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat kozmetike të njohura globale që nga viti 2010. Një ngjitës unik dhe elegant me manikyr me cilësi të lartë përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 

Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 

Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë

 


Certifikatat

Paketimi & anijeve

Paketimi:

pako / kartona letre vakumi / letre
Koha e dërgimit: 
1) 5 ditë pune pas depozitimit të marrë për shumicë;
2) 18 ditë pune pas depozitimit të pranuar për dizajn personal


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI