< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Art thonjsh

[Fotografitë: Emri]

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

LKoha ead:

Sasia (Copë)

> 1000

Lindje. Koha (ditë)

për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar    

 (Min. Rendit: copë 1500)                    

Paketim i personalizuar   

(Min. Rendit: copë 1500)              

Përshtatje grafike  

(Min. Rendit: copë 1500)    


përshkrim i produktit

 Kindfarë lloj ngjitësish të thonjve kemi?
Përfundimi i thonjve të aeroplanit, arti i thonjve (ngjitësja polonisht e thonjve / ngjitësit e xhelit të thonjve)
B. Ngjitësja e thonjve
Ngjitësja e thonjve C.Glitter                                                      
D.Fletë metalike e thonjve                                                                         

Sticker e thonjve fluoreshente E.
F. Ngjitësja e thonjve transparente

Ngjitës gozhdë G.3D

Sticker për thonjtë e stilit H.Frans

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

Ngjyrosje për trendet e nxehta të thonjve Vezat e ngjyrosura të thonjve

 

Këshillë:  Këshilla 14 / 16;
Kushtet e pagesësDepozita 30 dhe 70% TT para dorëzimit
Moq500 copë për porosi me shumicë; 3000pcs për urdhërat OEM.
Kushtet e dorëzimitEXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
PagesaPaypal, T / T, Western Union 
Ngarkesënga deti, ajri dhe shprehja
Kohë për dorëzim15 ditë pas depozitimit të pranuar


Profili i kompanisë

Shanghai Huizi Cosmetics Co, Ltd është një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat kozmetike të njohura globale që nga viti 2010. Një ngjitës unik dhe elegant me manikyr me cilësi të lartë përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 

Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 

Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë

Certifikatat

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

NA KONTAKTONI