< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Art thonjsh

[Fotografitë: Emri]

Ngjitëse me shumicë me porosi të mbështjellësve të thonjve arti i thonjve USA

 material

 Pastrues thonjsh 

 Qty

 14-16strips

 Gjerësi

 18.5mm ~ 9mm

 Gjatësi

 31.5mm

 peshë

 5.7g

 Moq

 200 pako / secili stil

 paketim

 Paketimi i qeses vakum, 7strips / PC, 2PC / qese

 tipar

 

Cilësi e lartë me çmimin më të mirë

MOQ: 200 pako / secili stil

Markë OEM / ODM / Huizi


përshkrim i produktit

afishe me porosi të personalizimit të thonjve të artit të thonjve

me shumicë rregulloje gozhdën e thonjve ngjitësin e artit në SHBA

me shumicë rregulloje gozhdën e thonjve ngjitësin e artit në SHBAme shumicë rregulloje gozhdën e thonjve ngjitësin e artit në SHBAme shumicë rregulloje gozhdën e thonjve ngjitësin e artit në SHBAme shumicë rregulloje gozhdën e thonjve ngjitësin e artit në SHBAme shumicë rregulloje gozhdën e thonjve ngjitësin e artit në SHBA

 


Profili i kompanisë

Shanghai Huizi Cosmetics Co, Ltd është një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat kozmetike të njohura globale që nga viti 2010. Një ngjitës unik dhe elegant me manikyr me cilësi të lartë përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 

Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 

Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë

 


Certifikatat

Paketimi & anijeve

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

1. Pastroni thonjtë tuaj natyralë me një jastëk për heqjen e pllakave të thonjve dhe shtyni përsëri kutikulat.
2.Kërkoni gozhdën tuaj në mbështjellësin e thonjve që i përshtatet më së miri. Këshillë: nëse nuk jeni të sigurt për dy
madhësive, zgjidhni atë më të vogël ose shkurtoni atë më të madh në madhësi.
3.Vendosni filmin mbrojtës transparent, zhvisheni mbështjellësin e thonjve dhe vendoseni në qendër të gozhdës.
4. Shtypni mbështjellësin e thonjve në qendër të gozhdës dhe më pas vendosni presion të fortë në skajet. Përfundoni mbështjellësin e tepërt të gozhdës.


NA KONTAKTONI