< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte

[Fotografitë: Emri]

Prodhuesi i ngjitësve dhe mbështjellësve për thonjtë dhe shiritave xhel për thonjtë HUIZI

Koha e udhëheqjes:

Sasia (Copë)200 1000-
Est.Time (ditë)
për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar(Min. Porosia: 1500 copë)
Paketim i personalizuar(Min. Porosia: 1500 copë)
Përshtatje grafike(Min. Porosia: 1500 copë)


përshkrim i produktit

gozhdë-mbështjellës-prodhues

Emri i produktit

Semi-afishe xhel gozhdë e kuruar, afishe xhel me llambë UV

Markë
OEM
material
Xhel
Qty
20strips
Gjerësi
18mm ~ 8mm
Gjatësi
26mm
peshë
5.75g
Paketim
Paketimi i qeseve vakum, 20strips / PC, 1PC / çanta
tipar
Cilësi e lartë me çmimin më të mirë, furnizuesi i drejtpërdrejtë i fabrikës

Markë OEM / ODM / Huizi  


Avantazhet e kompletit të thonjve me xhel

1. Siguria (shiritat e thonjve me xhel janë bërë nga përbërës të vërtetë xhel për thonjtë dhe kozmetikë)

2. Nuk ka dëmtime (thonjtë nuk do të jenë më të hollë, kthejini thonjtë tuaj origjinal)
3. Lehtë për t'u hequr (përdorni një shkop të vogël druri për ta hequr lehtë)
4. Përputhni me lehtësi rrobat, çantat dhe aksesorët e tjerë
5. Kurseni kohë (15 minuta janë të mjaftueshme për të përfunduar një thonj të ri të bukur me xhel) 


Çfarë është xhel nial wrap? 

1.Thonjtë me xhel nuk janë ngjitëse të zakonshme plastike. Ato janë bërë nga përbërës xhel për thonjtë, të cilët janë më të shndritshëm pas ndriçimit dhe janë miqësore me mjedisin.

Ngjitëset 2.Gel për thonjtë kanë të gjitha mbrojtje mjedisore.
3. Mbështjelljet e thonjve me xhel janë vetëngjitëse dhe mund të ngjiten drejtpërdrejt në thonjtë.
Ngjitësja e thonjve 4.Gel është e përshtatshme si për përdorim profesional ashtu edhe për përdorim shtëpiak.
xhel-thonj-mbështjellës01

Gozhdë-mbështjellës-ngurtë

gozhdë-mbështjell-i ngurtë

Nail-mbështjellës-frengjisht

gozhdë-mbështjellje-frengjisht2

Nail-wrap-Krishtlindje

gozhdë-mbështjellje-Krishtlindje

Gozhdë-mbështjellës-metalik

gozhdë-mbështjellës-metalik

Nail-mbështjellje-shkëlqim

gozhdë-mbështjellje-shkëlqim

Nail-mbështjellje-perla

gozhdë-mbështjellës-perla

NAIL-ART1

Procesi i mostrës së rendit


1) Mostrat për 2 copë, me llambë UV, blerësi paguan ngarkesën; 

2) Dërgoni në ditën e dytë pasi të marrim ngarkesën tuaj.


na dërgoni me email për stok të ri të kufizuar, katalog dhe shumë dizajne !!!


OEM / ODM Shërbimi


  1. Shërbimi nga dizajni në prodhim.

  2. Produktet OEM të bëra sipas kërkesës së klientit.

  3. Dërgesë FOB dhe CIF ose dërgesë në aeroport.

  4. Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përfundoni punën e produkteve tuaja.

  5. Për mallrat masive, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni direkt në Amazon FBA.


mbështjellës gozhdë me porosi

Profili i kompanisë


Shanghai Huizi Cosmetics Company lindi dhe ngriti një laborator kërkimor për manikyr në vitin 2010. Ne kemi të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale në këtë fushë, duke u fokusuar në kërkimin e manikyrave, dizajnin, ODM dhe OEM gjatë 11 viteve. Produktet origjinale përfshijnë ngjitësin e thonjve, ngjitësin për thonjtë e këmbëve, ngjitësin e thonjve për fëmijë dhe produkte të tjera mbështetëse për manikyr. Ne kemi qendrën e pastrimit të prodhimit të kozmetikës prej 6000 metrash katrorë, prezantimin e makinës gjermane të printimit me 4 ngjyra, makinën automatike të shtypjes së ekranit të Tajvanit, makinën automatike të bluarjes dhe prerjes së Tajvanit, pajisjet laboratorike japoneze me saktësi. Kompania ka kaluar certifikimin e sistemit të përgjegjësisë sociale BSCI, certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001, produktet e kaluara certifikimin SGS, certifikimin FDA dhe është në përputhje me standardet globale të kozmetikës së Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian. Tani për tani ne u shërbejmë klientëve më shumë se 40 vende, si Japonia, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Koreja e Jugut etj. Kapaciteti global i dorëzimit, pavarësisht se nga jeni, ju mund ta shijoni atë.


Certifikatat

Kompania ka kaluar çertifikimin e sistemit të përgjegjësisë sociale BSCI, çertifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001, produktet e kaluara çertifikimin SGS, çertifikimin FDA dhe është në përputhje me standardet globale të kozmetikës të Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian.CERTIFIKATAT

Paketimi & anijeve

Paketimi & anijeve2345_image_file_copy_2


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

Si të përdorni mbështjellësin e thonjve me xhel

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh2

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh3

Hapi 1:Zbutni thoin me skedar thonjsh.Hapi 2: Pastroni sipërfaqen e thonjve.Hapi 3: Zgjidhni madhësinë e rift.

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh4

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh5

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh6

Hapi 4: Vendoseni në thonjtë funger.Hapi 5: Prisni gozhdën e tepërt të xhelit.Hapi 6: Kuroni gozhdën me xhel për të 60-at.

Si të hiqni mbështjelljet e thonjve me xhel

si-të-heqja-xhel-mbështjellës-thonjsh

si-të-heqja-xhel-mbështjellës-thonjsh02


Hapi 1: ngjiteni për të hequr mbështjellësin e thonjve me xhel

Hapi 2: Pastroni thonjtë tuaj me pambuk.NA KONTAKTONI