< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte

[Fotografitë: Emri]

Shirita manikyri me shumicë, shirita manikyri me shumicë me shumicë 3000 produkte të gjetura për shirita manikyri me shumicë

 material

 Pastrues thonjsh 

 Qty

 14-16strips

 Gjerësi

 18.5mm ~ 9mm

 Gjatësi

 31.5mm

 peshë

 5.7g

 Moq

 200 pako / secili stil

 paketim

 Paketimi i qeses vakum, 7strips / PC, 2PC / qese

 tipar

 

Cilësi e lartë me çmimin më të mirë

MOQ: 200 pako / secili stil

Markë OEM / ODM / Huizi


përshkrim i produktit

Porositë me shumicë, shirita gozhdë me shumicë dhe të personalizuara | ngjitëse thonjsh xhel | mbështjellëse për thonjtë me xhel | mbështjellës thonjsh | ngjitëse për thonjtë.


Procesi i mostrës së rendit

1) Mostrat për 2 copë, me llambë UV, blerësi paguan ngarkesën; 

2) Dërgoni në ditën e dytë pasi të marrim ngarkesën tuaj.


na dërgoni me email për stok të ri të kufizuar, katalog dhe shumë dizajne !!!


OEM / ODM Shërbimi

  • Shërbimi nga dizajni në prodhim.

  • Produktet OEM të bëra sipas kërkesës së klientit.

  • Dërgesë FOB dhe CIF ose dërgesë në aeroport.

  • Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përfundoni punën e produkteve tuaja.

  • Për mallrat masive, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni direkt në Amazon FBA.

 Sshirita të thonjve me ngjyrë të vjetër

gozhdë-mbështjell-i ngurtë

Shirita për thonjtë e Krishtlindjeve

gozhdë-mbështjellje-Krishtlindje

Shirita francezë për thonjtë

gozhdë-mbështjellje-frengjisht2

Shirita thonjsh Gloden

gozhdë-mbështjellës-metalik

Shirita të thonjve me shkëlqim

gozhdë-mbështjellje-shkëlqim

Shirita të thonjve me perla

gozhdë-mbështjellës-perla

Shirita të tjerë të thonjve

gozhdë-mbështjellës

Profili i kompanisë

prodhuesi i shiritave të thonjve

Shanghai Huizi Cosmetics Company lindi dhe ngriti një laborator kërkimor për manikyr në vitin 2010. Ne kemi të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale në këtë fushë, duke u fokusuar në kërkimin e manikyrave, dizajnin, ODM dhe OEM gjatë 11 viteve.

Produktet origjinale përfshijnë nail strips, gishti i këmbës gozhdë strips, gozhde kec rrrips, dhe produkte të tjera mbështetëse për manikyr. Ne kemi qendrën e pastrimit të prodhimit të kozmetikës prej 6000 metrash katrorë, prezantimin e makinës gjermane të printimit me 4 ngjyra, makinën automatike të shtypjes së ekranit të Tajvanit, makinën automatike të bluarjes dhe prerjes së Tajvanit, pajisjet laboratorike japoneze me saktësi. Kompania ka kaluar certifikimin e sistemit të përgjegjësisë sociale BSCI, certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001, produktet e kaluara certifikimin SGS, certifikimin FDA dhe është në përputhje me standardet globale të kozmetikës së Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian.

Tani për tani ne u shërbejmë klientëve më shumë se 40 vende, të tilla si Japonia, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Koreja e Jugut etj. Kapaciteti global i shpërndarjes, pa marrë parasysh se nga jeni, mund ta shijoni.


Certifikatat

Kompania ka kaluar çertifikimin e sistemit të përgjegjësisë sociale BSCI, çertifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001, produktet e kaluara çertifikimin SGS, çertifikimin FDA dhe është në përputhje me standardet globale të kozmetikës të Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian.CERTIFIKATAT

Paketimi & anijeve

Paketimi & anijeve2345_image_file_copy_2


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

Si të përdorni mbështjellësin e thonjve me xhel

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh2

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh3

Hapi 1:Zbutni thoin me skedar thonjsh.Hapi 2: Pastroni sipërfaqen e thonjve.Hapi 3: Zgjidhni madhësinë e rift.

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh4

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh5

si-për-përdorim-xhel-mbështjellës-thonjsh6

Hapi 4: Vendoseni në thonjtë funger.Hapi 5: Prisni gozhdën e tepërt të xhelit.Hapi 6: Kuroni gozhdën me xhel për të 60-at.

Si të hiqni mbështjelljet e thonjve me xhel

si-të-heqja-xhel-mbështjellës-thonjsh

si-të-heqja-xhel-mbështjellës-thonjsh02


Hapi 1: ngjiteni për të hequr mbështjellësin e thonjve me xhel

Hapi 2: Pastroni thonjtë tuaj me pambuk.NA KONTAKTONI