< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte

[Fotografitë: Emri]

Prodhuesi i ngjitëses ShanNail

përshkrim i produktit

Prodhuesi i ngjitëses së thonjve Huizi

prodhues i afisheve të thonjveShanghai Huizi Cosmetics Company lindi dhe ngriti një laborator kërkimor për manikyr në vitin 2010. Ne kemi të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale në këtë fushë, duke u fokusuar në kërkimin e manikyrave, dizajnin, ODM dhe OEM gjatë 11 viteve. Produktet origjinale përfshijnë ngjitësin e thonjve, ngjitësin për thonjtë e këmbëve, ngjitësin e thonjve për fëmijë dhe produkte të tjera mbështetëse për manikyr.
 
Ne kemi 4000 metra katrorë qendër pastrimi të prodhimit të kozmetikës, prezantimin e makinës gjermane të shtypjes me 4 ngjyra, makinën automatike të shtypjes së ekranit në Tajvan, makinën automatike të bluarjes dhe prerjes së Tajvanit, pajisjet laboratorike precize japoneze.

 
Kompania ka kaluar çertifikimin e sistemit të përgjegjësisë sociale BSCI, çertifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001, produktet e kaluara çertifikimin SGS, çertifikimin FDA dhe është në përputhje me standardet globale të kozmetikës të Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian.

 
Tani për tani ne u shërbejmë klientëve më shumë se 40 vende, të tilla si Japonia, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Koreja e Jugut etj. Kapaciteti global i shpërndarjes, pa marrë parasysh se nga jeni, mund ta shijoni.
 


SHEMRBIMI OEM / ODM


7b6ba366-zbglitter_109z09z000000000000000

Karta juaj e etiketës private është në rrugë e sipër


Ne nuk duam t'ju shqetësojmë përsëri dhe përsëri. Pra, për të kursyer kohën tuaj dhe për t'ju dhënë një sërë përfitimesh financiare, ne jemi të lumtur t'ju japim një kartë me etiketë private. Merrni porositë tuaja shpesh me shumicë dhe nuk përballeni me asnjë problem për asgjë.

Pasuri vizuale plotësisht unike


Ne do t'ju ndihmojmë të arrini një gamë të interesuar dhe më të gjerë të audiencave përmes aseteve vizuale unike dhe të lavdërueshme. Në këtë botë dixhitale, bizneset varen shumë nga asetet vizuale për mbijetesën dhe suksesin e tyre.Fabrika ofron kryesisht shërbimin e mëposhtëm

5a8593e8-custom-nail-wraps_10ds09k0ds08b00000m000

  • Shërbimi nga dizajni në prodhim.
  • Produktet OEM të bëra sipas kërkesës së klientit
  • Dërgesë FOB dhe CIF ose dërgesë në aeroport
  • Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përfundoni punën e produkteve tuaja
  • Për mallrat masive, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni direkt në Amazon FBA
CERTIFIKATAT

BSCI

ISO9001SGSSGS1MDS
BSCIISO9001SGSMSDSFDA


Kompania ka kaluar çertifikimin e sistemit të përgjegjësisë sociale BSCI, çertifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001, produktet e kaluara çertifikimin SGS, çertifikimin FDA dhe është në përputhje me standardet globale të kozmetikës të Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian.

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI