anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Shirita xhel gjysëm të kuruar

[Fotografitë: Emri]

shirita gjysëm të shëruar për thonjtë me xhel Shanghai HUIZI me shumicë

Koha e udhëheqjes:

Sasia (Copë) 200 1000-
Est.Time (ditë)
për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar (Min. Porosia: 1500 copë)
Paketim i personalizuar (Min. Porosia: 1500 copë)
Përshtatje grafike (Min. Porosia: 1500 copë)


përshkrim i produktit

Emri i produktit

Semi-afishe xhel gozhdë e kuruar, afishe xhel me llambë UV

Markë
OEM
material
Xhel
Qty
20strips
Gjerësi
18mm ~ 8mm
Gjatësi
26mm
peshë
5.75g
Paketim
Paketimi i qeseve vakum, 20strips / PC, 1PC / çanta
tipar
Cilësi e lartë me çmimin më të mirë, furnizuesi i drejtpërdrejtë i fabrikës
Markë OEM / ODM / Huizi

xhel-gozhdë_01

xhel-gozhdë_02


xhel-gozhdë_03


xhel-gozhdë_04

xhel-gozhdë_05

xhel-gozhdë_06


xhel-gozhdë_07


xhel-gozhdë_08

xhel-gozhdë_09

xhel-gozhdë_10

xhel-gozhdë_12

xhel-gozhdë_13

xhel-gozhdë_14


xhel-gozhdë_15

xhel-gozhdë_16

xhel-gozhdë_17

xhel-gozhdë_18


Procesi i mostrës së rendit

1) Mostrat për 2 copë, me llambë UV, blerësi paguan ngarkesën; 

2) Dërgoni në ditën e dytë pasi të marrim ngarkesën tuaj.


na dërgoni me email për stok të ri të kufizuar, katalog dhe shumë dizajne !!!


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI