< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Shirita xhel gjysëm të kuruar

[Fotografitë: Emri]

Gozhdë Huizi gozhdë xhel gjysmë e kuruar mbështjell ngjitës ngjitës gozhdë me xhel të plotë ngjitës me ngjyrë të ngurtë


Emër 
ngjitëse gozhdë me xhel gjysmë të kuruar
Qty
20strips
Gjerësi
17.5mm ~ 10mm
 Gjatësi
30mm
Paketim
brenda qese me fletë vakumi, pako kartoni, qese OPP, qese PET, CUSTOM
Pagesa
Paypal, T/T, Western Union, Pagesë e Sigurt në aibaba.
Kohë për dorëzim
5-25 ditë pas marrjes së depozitës.
Moq
10 copë për porosi me shumicë; 500pcs për urdhërat OEM.


përshkrim i produktit
përshkrim i produktit
Çmimi i fabrikës Dizajni i personalizuar i mbështjellësve të thonjve OEM/ODM Xhel me thonj për xhel për vajzat
Parametri teknike

Çfarë janë ngjitësit e manikyrit me xhel UV? 

1.Thonjtë me xhel nuk janë ngjitëse të zakonshme plastike të thonjve. Ato janë bërë nga përbërës të manikyrit, të cilët janë më të ndritshëm pas ndriçimit dhe janë miqësorë me mjedisin.
2. Ngjitëset e thonjve xhel kanë të gjitha mbrojtjen e mjedisit
3. Mbështjellësit e thonjve me xhel janë ngjitës dhe mund të ngjiten direkt në thonjtë
4. Ngjitësja e thonjve xhel është e përshtatshme si për përdorim profesional ashtu edhe për përdorim në shtëpi
Emër 
ngjitëse gozhdë me xhel gjysmë të kuruar
Qty
20strips
Gjerësi
17.5mm ~ 10mm
 Gjatësi
30mm
Paketim
brenda qese me fletë vakumi, pako kartoni, qese OPP, qese PET, CUSTOM
Pagesa
Paypal, T/T, Western Union, Pagesë e Sigurt në aibaba.
Kohë për dorëzim
5-25 ditë pas marrjes së depozitës.
Moq
10 copë për porosi me shumicë; 500pcs për urdhërat OEM.
Detaje Imazhe


NG200001 Shën Valentinit


Ngjitëse me xhel Nail polish
NG200002 Zemra Trime
Përfundon xhel për manikyrin e thonjve
NG200003 Përgjithmonë
Dekorim për thonjtë
NG200004 E zezë
markë ngjitëse gozhdë
NG200005 Merlot me Qershi të Zezë
afishe gozhdë
NG200006 Xham plazhi
Ngjitësja e thonjve me xhel UV
NG200007  Dielli Qiell
pajisje thonjsh me shumicë
NG200008  Aroma e Çokollatës
shirita për manikyrin e thonjve
NG200009   Dreamndrra e Alisës
ngjitëse gozhdë me xhel gjysmë të kuruar
NG2000010   Gri i fundit
shirit thonjsh xhel
NG2000011
Ngjitësja e thonjve me xhel gjysmë të kuruar
NG2000013
shirita thonjsh xhel
NG2000014
mbështjellëset e thonjve
NG2000017
afishe të thonjve të gishtave
NG2000023
afishe me shirita gozhdë
NG2000024
Ngjitëse me gozhdë Huizi
NG2000033
fabrika e ngjitëseve të thonjve
Udhëzimet Instalimi


Profili i kompanisë

微 信 图片 _20210407102050

Certifikatat

微 信 图片 _20210407102053

Paketimi & anijeve

QQ 截图 20210406173855

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

QQ 截图 20210412092203

NA KONTAKTONI