< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Shirita xhel gjysëm të kuruar

[Fotografitë: Emri]

Shirita të rinj gjysëm të shëruar xhel Shanghai HUIZI me shumicë

Koha e udhëheqjes:

Sasia (Copë)> 1000
Est.Time (ditë)
për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar(Min. Porosia: 1500 copë)
Paketim i personalizuar(Min. Porosia: 1500 copë)
Përshtatje grafike(Min. Porosia: 1500 copë)


përshkrim i produktit


Emri i produktit

Semi-afishe xhel gozhdë e kuruar, afishe xhel me llambë UV

Markë
OEM
material
Xhel
Qty
20strips
Gjerësi
18mm ~ 8mm
Gjatësi
26mm
peshë
5.75g
Paketim
Paketimi i qeseve vakum, 20strips / PC, 1PC / çanta
tipar
Cilësi e lartë me çmimin më të mirë, furnizuesi i drejtpërdrejtë i fabrikës
Markë OEM / ODM / Huizi

019-5

019-4


1) Koreja me shumicë, OEM / ODM, thonjsh me ngjyra të reja LED UV UV 
2) Simple. Në modë. i përshtatshëm 
3) Të sigurt dhe jo toksik, gjithashtu të sigurt për fëmijët
4) Qindra modele për të zgjedhur
5) Buxheti i ulët, mund të ndryshojë shpesh për tu përputhur me veshjet 
6) Bëni qejf me DIY në shtëpi. 

7) Një seri e plotë e testeve për BE dhe SH.B.A. Sigurt për transport për shitje për përdorim.


019-2

019


Procesi i mostrës së rendit

1) Mostra falas për 3 copë, me llambë UV, blerësi paguan ngarkesën; 

2) Dërgoni në ditën e dytë pasi të marrim ngarkesën tuaj.


na dërgoni me email për stok të ri të kufizuar, katalog dhe shumë dizajne !!!


Profili i kompanisë

Huizi Cosmetics Shanghai Co, Ltd profesional është një prodhues i cili i specializuar në projektimin dhe furnizimin me të gjitha llojet e afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitëse gozhdë për markat globale të njohura të kozmetikës që nga 2010. Një ngjitës unik dhe elegant i pllakës së thonjve me cilësi të lartë, përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 


Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 
Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 
Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, KinëCertifikatat

Paketimi & anijeve

Paketimi:

pako / kartona letre vakumi / letre
Koha e dërgimit: 
1) 5 ditë pune pas depozitimit të marrë për shumicë;
2) 18 ditë pune pas depozitimit të pranuar për dizajn personal


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI