< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjyrat e ngurta

[Fotografitë: Emri]

Fabrika e afisheve të thonjve çmimi me shumicë seri LC

LKoha ead:

Sasia (Copë)

moq 500pcs

Est.Time (ditë)

5-7 ditë pune

customization:

Ambalazh   

(Min. Rendit: copë 1000)              

Dizajni i ngjitëses 

(Min. Renditja: 8 dizenjimi, 150 copë të secilit model)    


përshkrim i produktit

LC-2

Emër
Ngjitëse për thonjtë e artit thonjsh Huizi
Një fletë
20/22 këshilla / fletë
Moq
300 copë për porosi me shumicë
Kushtet e pagesës
30% depozitë dhe 70% TT para dorëzimit
Kushtet e dorëzimit
EXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
Pagesa
Paypal, T / T, Western Union
Ngarkesë
nga deti, ajri dhe shprehja
tipar
1. Lustrim real dhe jotoksik dhe eko-miqësor me cilësi të lartë
2. Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe bukuruar thonjtë tuaj
3. Moda dhe dizajni simpatik
4. Dizajne dhe specifikime të ndryshme janë në dispozicion
5. Cilësi e shkëlqyeshme, çmime konkurruese
6. Lehtë për të hequr.

Fotografi e madhe

531f4beac35d66f1cc4da4d809bcc041c9416b1d8cbffb275f631336330ca5


75a7d2ff47ceabf6efd5c8a6d9d2a58

329cf09b80f8a3ee6699ed8b794d11f

xhel-gozhdë_12

xhel-gozhdë_13

xhel-gozhdë_14

xhel-gozhdë_15

xhel-gozhdë_16

xhel-gozhdë_17

xhel-gozhdë_18

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI