< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjyrat e ngurta

[Fotografitë: Emri]

Fabrika OEM furnizon me cilësi të lartë shirita manikyrësh seri ZB

 material

 Pastrues thonjsh 

 Qty

 14-16strips

 Gjerësi

 18.5mm ~ 9mm

 Gjatësi

 31.5mm

 peshë

 5.7g

 Moq

 300pcs

 paketim

 Paketimi i qeses vakum, 7strips / PC, 2PC / qese

 tipar

 

Cilësi e lartë me çmimin më të mirë

MOQ: 200 pako / secili stil

Markë OEM / ODM / Huizi

përshkrim i produktit

 zb 大 图

 struktura

Emër
Fabrika Profesionale Nail Art përfundon Furnizimet Foil Moda 3D Rhinestones Amazon Hot Designs 
Stickers
Një fletë
14/16 këshilla / fletë
Moq
300 copë për porosi me shumicë
Kushtet e pagesës
30% depozitë dhe 70% TT para dorëzimit
Kushtet e dorëzimit
EXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
Pagesa
Paypal, T / T, Western Union
Ngarkesë
nga deti, ajri dhe shprehja
tipar
1. Lustrim real dhe jotoksik dhe eko-miqësor me cilësi të lartë
2. Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe bukuruar thonjtë tuaj
3. Moda dhe dizajni simpatik
4. Dizajne dhe specifikime të ndryshme janë në dispozicion
5. Cilësi e shkëlqyeshme, çmime konkurruese
6. Lehtë për të hequr.

1

Dizajni i Ditës së Shën Valentinit

9f19c169996fe541b30b33e6693cf7a


Dizajni i Falënderimeve 

b64bd8f67d7e760f232fbf81488e1d6

        

Dizajni i Ditës Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

55f055dc657a2e5d0291251769ad4cc

Dizajni i Kujdesit për Ribbon Rozë

e037596d2c94e04733b9b79e3ba212a

    

Dizajni i Ditës së Pavarësisë

160c5c2094853021c8d2bbbbeb51a78


Dizajni i Pashkëve

4260e5af3ddf0f8bcd59439ebb98a17


Projektimi i Shën Patrikut

ec89c869800895d5ff640678fa9f7b0


Dizajn Krishtlindjesh

8759731e750cda4acf6ed6e4b19446e

Dizajn Halloween

f1ba117e0a68e5510d1bdc11cb07b23


xhel-gozhdë_12


xhel-gozhdë_13

xhel-gozhdë_16


xhel-gozhdë_14


xhel-gozhdë_15

xhel-gozhdë_17

xhel-gozhdë_18FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI