< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjyrat e ngurta

[Fotografitë: Emri]

Dyqan me shumicë me porosi dekorimin e artit të thonjve shirita të vërtetë të thonjve me llak

LKoha ead:

Sasia (Copë)

MOQ 300

Koha e vlerësuar (ditët)

për negociatë

customization:

Ambalazh   

(Min. Rendit: copë 1500)              

Dizajni i ngjitëses  

(Renditja minimale: dizajni 8, 

150 copë nga secila)    


përshkrim i produktit

6ff287fd23accbaa990bdb9de63defa

Kindfarë lloj ngjitësish të thonjve kemi?
A. Mbështjellëse e thonjve në avion, Nail Art (Ngjitëse për thonjtë) B.Toe Nail Nick
Ngjitëse thonjsh C.Glitter D. Petë metalike e thonjve
Ngjitëse thonjsh fluoreshente F. Ngjitëse thonjsh transparente
Ngjitëse thonjsh G.3D Ngjitëse thonjsh me stil francez
Emër
Ngjitëse për thonjtë Polak thonjsh Huizi JK me porosi të qëndrueshme në ujë
Një fletë
20/22 këshilla / fletë
Moq
300 copë për porosi me shumicë
Kushtet e pagesës
30% depozitë dhe 70% TT para dorëzimit
Kushtet e dorëzimit
EXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
Pagesa
Paypal, T / T, Western Union
Ngarkesë
nga deti, ajri dhe shprehja
tipar
1. Lustrim real dhe jotoksik dhe eko-miqësor me cilësi të lartë
2. Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe bukuruar thonjtë tuaj
3. Moda dhe dizajni simpatik
4. Dizajne dhe specifikime të ndryshme janë në dispozicion
5. Cilësi e shkëlqyeshme, çmime konkurruese
6. Lehtë për të hequr.

8a004973f0adb75b70c777fc729ca5a

98aefd0c9789c5145c709bd5f936480

d683e882e172c90e060d2d947f09ffa


1c73c430fc7c07c43f2973a0ee29ce6

181a8166b1bb539ddd88b8ea1cab99d


ba7f36c24e0ccbcec893feff775d87d

xhel-gozhdë_12

xhel-gozhdë_13

xhel-gozhdë_14

xhel-gozhdë_15

xhel-gozhdë_16

xhel-gozhdë_17

xhel-gozhdë_18


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI