< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjyrat e ngurta

[Fotografitë: Emri]

Veshjet me shumicë të pllakave të thonjve Artikulli i thonjve të thonjve jo toksikë

LKoha ead:

Sasia (Copë)

> 1000

Lindje. Koha (ditë)

për negociatë

customization:

Logoja e personalizuar    

 (Min. Rendit: copë 1500)                    

Paketim i personalizuar   

(Min. Rendit: copë 1500)              

Përshtatje grafike  

(Min. Rendit: copë 1500)    


përshkrim i produktit

6ff287fd23accbaa990bdb9de63defa


Emër
Ngjitëse për thonjtë Polak thonjsh Huizi JK me porosi të qëndrueshme në ujë
Një fletë
20/22 këshilla / fletë
Moq
300 copë për porosi me shumicë
Kushtet e pagesës
30% depozitë dhe 70% TT para dorëzimit
Kushtet e dorëzimit
EXW; FOB; CIF, DDU, CFR dhe express
Pagesa
Paypal, T / T, Western Union
Ngarkesë
nga deti, ajri dhe shprehja
tipar
1. Lustrim real dhe jotoksik dhe eko-miqësor me cilësi të lartë
2. Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe bukuruar thonjtë tuaj
3. Moda dhe dizajni simpatik
4. Dizajne dhe specifikime të ndryshme janë në dispozicion
5. Cilësi e shkëlqyeshme, çmime konkurruese
6. Lehtë për të hequr.8a004973f0adb75b70c777fc729ca5a

98aefd0c9789c5145c709bd5f936480

d683e882e172c90e060d2d947f09ffa

1c73c430fc7c07c43f2973a0ee29ce6


181a8166b1bb539ddd88b8ea1cab99d

ba7f36c24e0ccbcec893feff775d87d


Profili i kompanisë

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd

Isshtë një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve.
Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat globale të njohura të kozmetikës që nga viti 2010.
Një ngjitës unik dhe elegant me manikyrin e thonjve përfshin cilësi të shkëlqyeshme, transparente, fluoreshente dhe tre-dimensionale, etj.
Diapazoni ynë gjithnjë në rritje i koleksionit të veçantë përfshin ngjitëset e thonjve Manikyr, ngjitësit e thonjve Pedikyr, ngjitësit e hijeve të syve, ngjitësit e buzëve dhe aksesorët e tjerë të thonjve.https://huiziglobal.en.alibaba.com/?spm=a2700.7756200.mamo-user-profile.4.2f0971d216a3U9

Vendndodhja jonë:
Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd
Jo 1999, Husong Road, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë.Certifikatat

Paketimi & anijeve


FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

NA KONTAKTONI