< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjitëse tatuazhesh / hije

[Fotografitë: Emri]

TATTOO METALLIKE FTEMPORARE E SHTETIT, .MIMI FABRIKAR

material

Letër për transferimin e ujit, bojë, film PET, ngjitës

Certifikim

 

SGS

 

Vendi i origjinës

Shanghai, Kinë

Brand Name

HZ

Numri Model

tatuazhe të përkohshme prej ari

Tipi

ngjitëse për tatuazhe

Ngjyra

Colors

Aplikacion

Ornament

Projektimi

Mijëra zgjedhje të ofruara

Masat

Me porosi

 

Paketim

1pc / çanta opp

Moq

10000pieces

Term Pagesa

T / T, Western Union, Paypal

Përdorni në:

 

Lëkura, qeramike, Matal, qelqi etj

 

 


përshkrim i produktit
Specifikimet e tatuazheve të përkohshme
Emër2015 stickers tatuazhe të përkohshme prej ari metalike, të përkohshme, stickers për tatuazhe metalike
materialletër kalimi + bojë e importuar nga zam + e BE-së e importuar nga Korea + film mbrojtës PVC
Size (m * m)151 * 202mm / 6 * 8.5inch, ne mund të bëjmë çdo madhësi të kërkuar nga ju 
Koha e zgjatur 4-6ditët e përbashkëta.
Moq 500pcs / design (modelet tona të aksioneve) 1200pcs / design (harton me porosi)
Paketimi i përkohshëm i tatuazhit
Paketimnormale është çanta 1pc / OPP, 1200pcs / ctn. bashkangjitur disa paketime me porosi, kontrolloni Pls nëse ka ndonjë interes.
Pagesa dhe Dorëzimi i përkohshëm i tatuazhit
PagesaT / T, Western Union, Paypal 
Koha e dorëzimit

artikulli i aksioneve: 1-2ditët pas pagesës.

Custom: 7-10ditët pas pagesës.

Porti i dorëzimitShanghai / NingBo 
TransportiTransporti nga deti ose Dorëzimi me Express (TNT, DHL, EMX, UPS, FEDEX, DHL… etj)
SHEMBULL FALAS 
Ne mund t'ju dërgojmë tatuazhe të nxehta 6-7pcs dhe disa mostra paketimi për ju, Pls kontaktoni me mua për të marrë detajet :) 

 

DETYRAT TATTOO TOCK BASHKUARA

Ne kemi më shumë se modele të aksioneve 140, Pls mos ngurroni të kontaktoni me mua për më shumë modele të aksioneve :) 

TATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRA

 TATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRA

TATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRA


Profili i kompanisë

 TATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRATATU METALIKE E PRKOHSHME E SHTOTPIS SHTES, FABRIKE NGJYRA E TATTUJVE TOLD ARTA DHE TIL ARGJIRA


Certifikatat

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

Si të përdorni

 P1: A jeni fabrikë?

A: Po, ne jemi fabrikë, por jo vetëm një fabrikë, pasi kemi ekip shitjesh, dizajnerë të vet, sallë ekspozite të vet, mund t'i ndihmojë blerësit të vendosin se cilat produkte janë zgjidhja e tyre më e mirë dhe të gjitha kërkesat tuaja do të përgjigjen brenda 24 orësh.
P2: A mund të më dërgoni të gjithë katalogun tuaj dhe listën e çmimeve?
A: Meqenëse kemi më shumë se mijëra artikuj, madje edhe 1 artikull ka madhësi dhe pako të ndryshme, është vërtet shumë e vështirë për ne që t'ju dërgojmë të gjithë katalogun tonë dhe listën e çmimeve për ju. Ju lutem më informoni artikujt, madhësinë dhe paketën që ju intereson, kështu që ne mund t'ju ofrojmë listën e çmimeve që dëshironi për referencën tuaj.
P3: A mund të më dërgoni disa mostra?
A: Ne mund të ofrojmë mostra falas për vlerësimin tuaj, por tarifa e dorëzimit të mostrës duhet të paguani.
P4: A mund të bëni vetë dizajnet e mia?
A: Po, ne mundemi, fillimisht t'ia tregojmë modelet tuaja shitësit tonë.
P5: Cila është koha juaj e dorëzimit?
A: Në përgjithësi koha e dorëzimit është 15 ditë-30 ditë. Ne do ta bëjmë dorëzimin sa më shpejt të jetë e mundur me cilësinë e garantuar.
Pyetja 6: Cila është mënyra e përshtatshme për të paguar?
A: L / C, T / T, PayPal, Western Union dhe Escrow janë pranuar, dhe nëse keni ndonjë ide më të mirë, mos ngurroni të ndani me ne.
P7: Cila mënyrë transporti do të ishte më e mirë?
A: Në përgjithësi ne këshillojmë që të bëhet dorëzimi përmes detit i cili është i lirë dhe i sigurt. Gjithashtu ne respektojmë pikëpamjet tuaja edhe për transportin tjetër.

 

Pyetja 8: A mund ta përdorim agjentin tonë të transportit?
A: Po, mundeni. Ne kishim bashkëpunuar me shumë përcjellës. Nëse keni nevojë, ne mund t'ju rekomandojmë disa përcjellës.
P9: Si të kontrollohet cilësia?
A: Ne kemi departamentin tonë të QC, QC ynë do të inspektojë të gjitha mallrat para paketimit dhe gjatë paketimit.

 


NA KONTAKTONI