< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjitëse tatuazhesh / hije

[Fotografitë: Emri]

Stoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapa

material

Letër për transferimin e ujit, bojë, film PET, ngjitës

Certifikim

 

SGS

 

Vendi i origjinës

Shanghai, Kinë

Brand Name

HZ

Numri Model

tatuazhe të përkohshme prej ari

Tipi

ngjitëse për tatuazhe

Ngjyra

Colors

Aplikacion

Ornament

Projektimi

Mijëra zgjedhje të ofruara

Masat

Me porosi

 

Paketim

1pc / çanta opp

Moq

10000pieces

Term Pagesa

T / T, Western Union, Paypal

Përdorni në:

 

Lëkura, qeramike, Matal, qelqi etj

 

 


përshkrim i produktit
Emri i produktit

 Produkte seksi të tatuazheve prej ari trupi rrathë gjerdan

materialLetër për transferimin e ujit 175gsm + film për lëshimin e PET
Artwork FormatAI, PSD, PDF, CDR
Moq5000PCS
Ora mostërRreth 5days
Kohë për dorëzimrreth15dite
Term Pagesa30% depozitë T / T dhe bilanci i paguar duke parë B / L
Përdorni nëLëkura, qeramike, Matal, qelqi etj

 Stoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapa

Stoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapaStoli special i shkëlqyeshëm ari metalik jo i butë për lëkurën e trupit të gruas, ngjitëse e sigurt e përkohshme e tatuazhit për dore, mbrapa


Profili i kompanisë

Shanghai Huizi Cosmetics Co, Ltd është një punishte profesionale e cila specializohet në dizajnimin dhe furnizimin e të gjitha llojeve të afisheve të artit të thonjve. Kompania jonë ka prodhuar qindra miliona ngjitësa thonjsh për markat kozmetike të njohura globale që nga viti 2010. Një ngjitës unik dhe elegant me manikyr me cilësi të lartë përfshin shkëlqim, transparent, fluoreshent dhe 3D, etj. 

Gama jonë gjithnjë në rritje e koleksionit dallues përfshijnë ngjitëse të thonjve Manikyr, afishe gozhdë pedikyrësh, afishe tatuazhesh, ngjitëse për hije të syve, afishe për buzët dhe pajisje të tjera të thonjve 

Vendndodhja jonë: 

Kozmetikë Huizi Shanghai Co, Ltd 

Jo 1999, Rruga Husong, Jiuting Town, Songjiang Dist. Shanghai 201601, Kinë


Certifikatat

Paketimi & anijeve

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI