< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=442953757088499&ev=PageView&noscript=1" />
anglisht.jpgEN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Ngjitëse tatuazhesh / hije

[Fotografitë: Emri]

Stickers Artë të Modës Metal Tatt0os, Factmimi i fabrikës

material

Letër për transferimin e ujit, bojë, film PET, ngjitës

Certifikim

 

SGS

 

Vendi i origjinës

Shanghai, Kinë

Brand Name

HZ

Numri Model

tatuazhe të përkohshme prej ari

Tipi

ngjitëse për tatuazhe

Ngjyra

Colors

Aplikacion

Ornament

Projektimi

Mijëra zgjedhje të ofruara

Masat

Me porosi

 

Paketim

1pc / çanta opp

Moq

10000pieces

Term Pagesa

T / T, Western Union, Paypal

Përdorni në:

 

Lëkura, qeramike, Matal, qelqi etj

 

 


përshkrim i produktit

Ne kemi më shumë se modele të aksioneve 140, Pls mos ngurroni të kontaktoni me mua për më shumë modele të aksioneve :) 

Ngjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikës

 Ngjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikës

Ngjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikës

 

Specifikimet e tatuazheve të përkohshme
Emër2015 stickers tatuazhe të përkohshme prej ari metalike, të përkohshme, stickers për tatuazhe metalike
materialletër kalimi + bojë e importuar nga zam + e BE-së e importuar nga Korea + film mbrojtës PVC
Size (m * m)151 * 202mm / 6 * 8.5inch, ne mund të bëjmë çdo madhësi të kërkuar nga ju 
Koha e zgjatur 4-6ditët e përbashkëta.
Moq 500pcs / design (modelet tona të aksioneve) 1200pcs / design (harton me porosi)
Paketimi i përkohshëm i tatuazhit
Paketimnormale është çanta 1pc / OPP, 1200pcs / ctn. bashkangjitur disa paketime me porosi, kontrolloni Pls nëse ka ndonjë interes.
Pagesa dhe Dorëzimi i përkohshëm i tatuazhit
PagesaT / T, Western Union, Paypal 
Koha e dorëzimit

artikulli i aksioneve: 1-2ditët pas pagesës.

Custom: 7-10ditët pas pagesës.

Porti i dorëzimitShanghai / NingBo 
TransportiTransporti nga deti ose Dorëzimi me Express (TNT, DHL, EMX, UPS, FEDEX, DHL… etj)
SHEMBULL FALAS 
Ne mund t'ju dërgojmë tatuazhe të nxehta 6-7pcs dhe disa mostra paketimi për ju, Pls kontaktoni me mua për të marrë detajet :) 


Profili i kompanisë

 Ngjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësNgjitëse për tatuazhe, Ngjitëse për modë prej metali të artë Tatto0, Çmimi i fabrikësCertifikatat

Paketimi & anijeve

FAQ

Q1: A jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Ne kemi fabrikën e vet. Vendosni vetë dizajnin, kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. 

Q2: A ofroni mostra dhe sa do të kushtojë për t'i marrë ato?
Sigurt! Ne ofrojmë mostra falas për modelet tona me transportin e mbledhur në anën tuaj. 

Q3. Sa kohë do të zgjaste për të marrë mostra?
Duhen rreth 3-5 ditë për të arritur pasi të dorëzojmë mostrat, Faleminderit! 

Q4. A mund të paguajmë duke përdorur Paypal?
Sigurisht, ne e pranojmë PayPal. West Union faleminderit! 

Q5. A mund të ndryshojmë ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve?
Nëse dëshironi të ndryshoni ngjyrat dhe modelet e mbështjellësve të thonjve, mund të personalizoni vetë modelin tuaj. Ne mund të rregullojmë modelin dhe paketimin tuaj për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në të gjitha kërkesat tuaja.

Q6. A mund ta ndryshojmë modelin e paketimit dhe ta markojmë me logon tonë?
Po, ne mund t'ju porosisim paketimin për një etiketë private dhe logon tuaj bazuar në kërkesën tuaj. Faleminderit!

Q7. Porosia jonë e parë do të ishte një urdhër provë më i vogël, a do të ishte e mundur kjo?
Po, sigurisht që është e mundur. MOQ ynë është shumë i vogël, vetëm 300 copë me dizajn të përzier. Pls mos hezitoni të kontaktoni me mua për detaje të mëtejshme.

NA KONTAKTONI